5.6 C
piątek, 29 marca, 2024

MEMY po meczu Polska – Czarnogóra. Mamy to! Jedziemy na MŚ 2018 w Rosji

Udało się!!! Polska wygrywa u siebie na Stadionie Narodowym w Warszawie z Czarnogórą i awansuje z pierwszego miejsca na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018 w Rosji. Zobacz jak zareagowali na zwycięstwo biało-czerwonych internauci. Zobacz najlepsze MEMY po meczu.

Memy po meczu Polska – Czarnogóra. Mamy to! Jedziemy na MŚ 2018 w Rosji.

Reprezentacja Polski po 12 latach przerwy awansowała na mistrzostwa świata w piłce nożnej. Drużyna Adama Nawałki zapewniła sobie grę na mundialu dzięki wygranej 4:2 z Czarnogórą. Polacy do przerwy prowadzili 2:0 po bramkach Krzysztofa Mączyńskiego i Kamila Grosickiego. Gorąco zrobiło się w ostatnim kwadransie, gdy goście zdołali wyrównać dzięki trafieniom Mugosy i Tomasevicia. Zwycięstwo i awans zapewniły jednak bramki Roberta Lewandowskiego i samobójcza Filipa Stojkovicia po dwóch fatalnych błędach czarnogórskiej obrony.