Makabryczne morderstwo córki oficera policji

Makabryczne morderstwo córki oficera policji

18-letnia kobieta zamordowana w makabryczny sposób w piątkową noc w okolicach Morgan Park została zidentyfikowana jako córka oficera chicagowskiej policji.
Tatyanna Lewis została zamordowana przez kobietę, która wielokrotnie miażdżyła jej ciało samochodem przygniatając je do drzewa. Według świadków, tuż przed zdarzeniem ofiara i 24-letnia kobieta wdały się w awanturę. Zaraz po tym oprawczyni wsiadła do SUV, by w makabryczny sposób zakończyć kłótnię. Na skutek wielonarządowych obrażeń wewnętrznych i zewnętrznych ofiara poniosła śmierć na miejscu.
Na kilka godzin przed śmiercią Lewis opublikowała na Facebooku post, z którego wynikało, że jest przygotowana na konfrontację z inną kobietą. Zdaniem sąsiadów chodziło o mężczyznę.
Przedstawiciel organizacji antyprzemocowej zwrócił uwagę na bardzo istotny fakt: w momencie zbrodni na tylnym siedzeniu SUV znajdowało się dziecko, które mimowolnie stało się świadkiem tej makabrycznej sceny.
24-latka zbiegła z miejsca zabójstwa – jej samochód znaleziono około półtorej mili od miejsca zdarzenia. Wkrótce jednak została aresztowana.
TS/fot.twitter

COMMENTS

WORDPRESS: 0