Akcja CBA w Warszawie. Pół miliona łapówki!

Akcja CBA w Warszawie. Pół miliona łapówki!

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali w Warszawie trzy osoby podczas wręczania łapówki. Operację specjalną przeprowadzono w jednym z nocnych klubów.

Piotr Kaczorek z CBA powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że łapówka wynosiła pół miliona złotych, a osoby zatrzymane przez agentów Biura z delegatury łódzkiej zostały ujęte na gorącym uczynku. Zatrzymani są podejrzewani o powołanie się na wpływy w wymiarze sprawiedliwości.
Piotr Kaczorek nie podawał szczegółów sprawy, mówiąc, że dalsze informacje zostaną ujawnione najwcześniej jutro. Dodał, że są prowadzone dalsze czynności.

 

AKTUALIZACJA:

Agenci CBA zatrzymali czwartą osobę podczas akcji antykorupcyjnej w Warszawie.
Po południu, w trakcie operacji specjalnej, zatrzymano trzy osoby podczas wręczania łapówki, wynoszącej prawie pół miliona złotych. Jak powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej Piotr Kaczorek z Centralnego Biura Antykorupcyjnego, czwartą osobę ujęto po krótkim pościgu. Funkcjonariusze zabezpieczyli całą kwotę łapówki.
Zatrzymane osoby są podejrzewane o powoływanie się na wpływy w wymiarze sprawiedliwości. Piotr Kaczorek nie podał szczegółów sprawy, mówiąc, że kolejne informacje zostaną ujawnione najwcześniej jutro. Dodał, że są prowadzone dalsze czynności.

Informacyjna Agencja Radiowa(IAR)Siekaj/dw

Informacyjna Agencja Radiowa(IAR)Siekaj/jl/dw

COMMENTS

WORDPRESS: 0